Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Outdoor SET Canna & Biobizz

Kód: OUTSET
Novinka
Značka: higarden
769 Kč 636 Kč bez DPH
Skladem

Cenově zvýhodněný set prémiového substrátu CANNA Terra Professional Plus a sady hnojiv pro outdoor pěstování Biobizz Trypack. Ušetříte 22 % oproti nákupu položek zvlášť! Jako dárek navíc balení zapichovacích štítků Higarden.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněný set prémiového substrátu CANNA Terra Professional Plus a sady hnojiv pro outdoor pěstování Biobizz Trypack.

Nákupem tohoto setu ušetříte 22 % oproti nákupu položek zvlášť! Jako dárek navíc balení zapichovacích štítků Higarden.

Set se skládá z následujících položek:
- CANNA Terra Professional Plus 50L
BioBizz Trypack Outdoor
- Higarden zapichovací štítky 10ks

CANNA Terra Professional Plus je 100% biologický pěstitelský substrát nejvyšší kvality a při pěstování venku přináší vynikající výsledky. Substrát se skládá ze vzdušné rašeliny a druhů kůry stromů, které mají antiseptický účinek. Podporují výjimečný vývoj kořenů a vznik silnějších stonků. Díky substrátu rostou rostliny mnohem rychleji již od samého počátku. Rostliny jsou zdravější, odolnější proti stresu a méně náchylné na napadení škůdci nebo plísněmi.

Hodnota pH v substrátu Canna je upravené pro dlouhodobé užívání, s dostatečně velkým podílem vápence, aby vydržel celý pěstební cyklus. Speciální struktura poskytuje v substrátu optimální množství vody a vzduchu. CANNA Terra Professional Plus obsahuje stopové prvky a cheláty, které chrání rostliny během růstu.

Hodnota pH: 5,5 – 6,5
Hodnota EC: 1,1 – 1,3 mS/cm

Plastový obalový materiál produktu Canna Terra Professional je 100 % recyklovatelný. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte teplotám nižším než 4°C.

BioBizz Try-Pack Outdoor je vhodný pro pěstování v organické půdě, ale také v hydroponii. Zajistí Vašim rostlinám dodání všech potřebných živin a pomůže ke zdravějšímu růstu rostlin. Produkty toho balení lze zkombinovat i s jinými produkty od BioBizz, čímž se rozhodně zvýší efektivita a minimalizují náklady.

Toto výhodné balení obsahuje 3 vysoce kvalitní produkty, díky kterým dosáhnete těch nejlepších výsledků:

BioBizz Bio-Bloom 250ml - obsahuje látky zajišťující rostlinám kvalitní výživu, napomáhá tvorbě a růstu květu; určené pro květovou fázi
BioBizz Fish-Mix 250ml - podporuje růst živých organismů v substrátu; určené pro růstovou i květovou fázi
BioBizz Top-Max 250ml - napomáhá zvětšování květů, lepšímu vstřebávání živin a zaručuje sladší plody; určené pro květovou fázi

BioBizz Fish Mix je vynikající hnojivo pro zvýšení přírodních minerálů a mikroorganismů v půdě a zajišťuje produkci užitečných bakterií. Jeho vysoká hladina bílkovin pomáhá vytvářet kvalitní organický substrát. Nezapomínejte hlavně na to, že koncentrát Fish Mix je velmi cítit po rybách, nedoporučujeme ho tedy používat při vnitřním pěstování, pokud není zajištěna dostatečná ventilace/filtrace zápachu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sety hnojiv
Hmotnost: 200 kg
Fáze: růst i květ
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní, Outdoor, Indoor
Použití: základní hnojiva, květové stimulátory
Velikost: 50l
blogpost Jak vybrat substrát?: /blog/jak-vybrat-substrat/
blogpost Substráty a hnojiva CANNA: 30 let výzkumu pro úspěšné pěstování rostlin indoor i outdoor: /blog/substraty-a-hnojiva-canna--30-let-vyzkumu-pro-uspesne-pestovani-rostlin-indoor-i-outdoor-na-vsech-urovnich/
blogpost BIOBIZZ umí growery nadchnout pro ekologické zemědělství: /blog/biobizz-umi-growery-nadchnout-pro-ekologicke-zemedelstvi/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: