Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Plagron Cocos Slab - rohož 8x19x100 cm

Kód: PLCOSLAB
Značka: Plagron
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem

Plagron Cocos Slab je ideálním substrátem pro pěstitele, kteří dávají přednost použitím čistého a přírodního produktu. Rohož splňuje nejpřísnější normy kvality (RHP), neobsahuje žádné hnojivo a je vhodná pro všechny typy tekutých hnojiv. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plagron Cocos Slab je ideálním substrátem pro pěstitele, kteří dávají přednost použitím čistého a přírodního produktu. Cocos Slab byl ošetřen dusičnanem vápenatým a následně propláchnut čistou vodou, čímž vznikl velmi stabilní substrát, který neobsahuje žádná hnojiva. Tato kokosová deska obsahuje Trichodermu, která chrání kořenový systém před škodlivými formami. Cocos Slab má velmi dobrou vlastnost zadržování vody, takže můžeme dávat méně vody. Deska splňuje nejpřísnější normy kvality, neobsahuje žádné hnojivo a je vhodná pro všechny typy tekutých hnojiv. Cocos Slab nese značku kvality RHP.

Cocos Slab před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že spodní část desky Cocos má dostatečné drenážní otvory. Poté umístěte rostliny do desky Cocos. Pro co nejvhodnější použití a správné dávkování si přečtěte plán růstu. Vodu upravte na pH 5,5. Cocos Slab zaručuje nízkou hodnotu EC. Desky mohou být použity opakovaně. Pro nejlepší výsledky kombinujte s Plagron Cocos A & B.

Jak používat produkty Plagron Cocos A+B:

Nové video v EN:


S dávkováním hnojiv
Vám poradí dávkovací tabulky Plagron. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební rohože
Hmotnost: 50 kg
Velikost: 100l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: