Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Plagron Royalmix 25l

Kód: PLRM25
Značka: Plagron
289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem

Předhnojený půdní substrát Plagron Royalmix je směs, která obsahuje ty nejlepší druhy rašelin. Royalmix obsahuje pěčlivě vybranou směs organických hnojiv, které pokrývají všechny živinové potřeby rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předhnojený půdní substrát Plagron Royalmix je směs, která obsahuje ty nejlepší druhy rašelin. Tento substrát je složen z bílé rašeliny, černé rašeliny, vláknité rašeliny, biohumusu, perlitu, vermikompostu a minerálních NPK hnojiv. Přítomný perlit a různé druhy vláken rašeliny zkvalitňují strukturu, zvyšují provzdušněnost, lehkost a okysličení. Vermikompost zaručuje vyšší úrodnost, zdravý růst rostlin i lepší schopnost zadržování vody. Royalmix obsahuje pečlivě vybranou směs organických hnojiv, které pokrývají všechny živinové potřeby rostlin.

Hnojiva obsažená v substrátu Royalmix jsou unikátní v tom, že se živiny uvolňují postupně podle potřeby rostlin. Royalmix je prémiovým výrobkem společnosti Plagron. Před použitím substrát dobře omyjte a zalijte vodou. Během 6 týdnů nepřidávejte žádná další hnojiva. Těch nejlepších výsledků dosáhnete kombinací s Plagron hnojivy.

Hodnota pH: 5,8 - 6,2
Hodnota EC: 1,5 - 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Předhnojený substrát Plagron
Hmotnost: 8 kg
Velikost: 50l, 25l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: