Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Plagron Seedbox

Kód: 1463
Značka: Plagron
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem

Plagron SeedBox. Kompletní sestava pro klíčení 12 semen. Obsahuje malý propagátor, sadbovací tablety i Seedbooster pro rychlé a snadné zakořenění. S Plagronem Seedbox to vyroste každému!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seedbox od Plagronu je perfektní startovací sada pro každého pěstitele. Každá krabička obsahuje pěstební sadbovač s průhledným víkem, 12 klíčků na klíčení a láhev jedinečného Plagron Seedbooster. Postupujte podle přiloženého návodu v krabici a Vaše semena klíčí a vyvíjejí se v dokonalé rostliny. Tajemství této sady je Seedbooster. Seedbooster je speciálně navržen pro rychlejší a silnější klíčení semen. Živiny, které Seedbooster obsahuje, pracují velmi efektivně se stabilním klíčením semen.

Dávkování a použití
Vyprázdněte láhev Seedboosteru do odměrky a přidejte 250 ml vlažné vody z kohoutku. Tuto směs opatrně promíchejte.
Nalijte směs do podnosu a rovnoměrně nalíjte tekutinu přes klíčky. Počkejte několik minut, až tablety nasáknou veškerou vodu.
Pomocí čistých rukou vezměte semena a zasaďte je do hloubky 5 mm do otvorů uprostřed klíčků.
Umístěte průhledné víko na podnos. Ujistěte se, že víko přesně sedí mezi dvěma zářezy na vnitřní straně zásobníku. Tím se uzavírací zásobník zcela uzavře.
Umístěte podnos do místnosti s teplotou 20 - 24 ˚C.
Po 1 až 5 dnech začnou semena klíčit. Nyní vyjměte průhledné víko ze zásobníku a vložte jej do zásobníku trochu zkoseně. To vytváří čtyři malé otvory, takže čerstvý vzduch může proudit k sazenicím.
Ujistěte se, že sazenice dostávají dostatečné množství světla, aby se mohly dobře vyvíjet. Když sazenice dorostou k plastovému víku, lze víko opět posunout. Jakmile kořeny začnou růst mimo klíčivou zátku, rostliny jsou připraveny k přesazení a dalšímu růstu.

Plagron Seedbox obsahuje:
- sadbovač s průhledným víkem
- 12x kokosové tablety
- přípravek Plagron Seedbooster 250ml který pomáhá klíčení semen

S Plagronem Seedbox to už vyroste každému!

Doplňkové parametry

Kategorie: Plagron SeedBox
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: