Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

Proguard Defender DXB Mini s BPI, pro 23 m2

Kód: N42224
Novinka
Značka: ProGuard
24 189 Kč 19 991 Kč bez DPH
Skladem

Čistička vzduchu ProGuard Defender DXB Mini s BPI prokazatelně likviduje a snižuje výskyt patogenů (plísně, viry, houby, bakterie) ve vzduchu a na povrchu předmětů. Je určena pro nonstop provoz v menších pěstebních prostorách vyžadujících nadstandardní čistotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní čistička vzduchu ProGuard Defender DXB 100 s BPI byla navržena a zkonstruována tak, aby poskytovala účinnou dezinfekci v prostorách o rozloze cca 23 m2 při výšce 3-3.6 m.

ProGuard Defender DXB 50 Mini s BPI prokazatelně likviduje povrchové a vzdušné patogeny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na ploše menší než 15 m2 se doporučuje využít zásuvkový časovač a Proguard nespoustět nonstop.

Snižuje výskyt plísní, hub, bakterií, virů a dalších nebezpečných patogenů.

Sanitační proces ProGuard™ kombinuje PCO a BPI
1. ProGuard využívá patentovanou technologii fotokatalytické oxidace (PCO), která využívá energii k aktivaci katalyzátoru a přeměňuje vlhkost na suchý peroxid vodíku a další dezinfekční prvky, které nepřetržitě čistí prostor po 24 hodin denně.
2. Vytvořením plazmy s extrémně vysokým obsahem kladných i záporných nábojů ničí BPI (bipolární ionizace) ionty účinně choroboplodné zárodky včetně plísní, hub, virů a bakterií. Rovněž čistí vzduch tím, že způsobují shlukování částic a jejich pád na podlahu.

Jak instalovat a používat ProGuard čističku v pěstebním prostoru:
- zařízení ProGuard instalujte vždy blízko přívodu vzduchu a daleko od odvodu vzduchu z pěstební místnosti
- neumísťujte ji ale blíže než cca 1 m od ventilátoru, jedině tak zajistíte správný a jemný rozptyl dezinfekce
- jednotku lze instalovat na stěnu nebo zavěsit ze stropu - otvor pro odvod vzduchu musí vést směrem dolů, filtry budou vpravo a vlevo nahoře
- ProGuard čističky nesmí přijít do kontaktu s vodou
- neinstalujte je v blízkosti osvětlení
- instalace by neměla zabrat víc než pár minut

Údržba a fungování
Vzduchové filtry by měly být vyměněny každé 3-4 měsíce nebo podle potřeby tak, aby vnitřek jednotky zůstal čistý. To se liší v závislosti na prostředí. V čistých pěstebních místnostech stačí výměna obvykle přibližně jednou za čtvrt roku. Odpojte zařízení ze sítě, jednoduše sejměte kryt jednotky, filtr snadno vysuňte a vložte nový.
Pro dosažení optimálního výkonu je třeba každých 12 měsíců vyměnit PCO BPI Kit pro čištění vzduchu, protože UV záření časem degraduje a buňka se zanáší cizími látkami. Snadno ji vyměníte podle pokynů v uživatelské příručce. Pokud buňku každoročně nevyměníte, způsobí to, že se zařízení se přístroj stane neúčinným.

Bezpečný a zdravotně nezávadný ničitel patogenů
Zařízení ProGuard bylo testováno a ověřeno renomovanými laboratořemi po celém světě tak, aby byla zajištěna bezpečnost a účinnost při redukci plísní, hub, bakterií, virů a dalších nebezpečných patogenů ohrožujících pěstování. Využívá "organický" proces, který je pro obývané prostředí zcela bezpečný. Laboratorní testy prokázaly, že technologie nevytváří nežádoucí nebo škodlivé chemické látky. Je zcela bezpečná pro lidi, zvířata i rostliny.
Žádným způsobem nepoškozuje vlastnosti rostlin (chuť, vůně, obsah terpenů apod.).

Specifikace:
- pokrytí: 23 m2
- hmotnost jednotky: 1.4 kg
- rozměry (V x D x H): 26x23.5x7.6 cm
- napájecí napětí / příkon: 100-240VAC / 15W
- provozní napětí/ampéry: 24VDC / 0,77A
- spotřeba energie: Provozní výkon 14W - 22W
- záruka: 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: