Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Terra Aquatica DryPart Bloom

Kód: 7859
od 929 Kč až –6 %
Terra Aquatica DryPart Bloom
od 929 Kč až –6 % od 929 Kč od 768 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jednosložková výživa ve formě suchého prášku. Dry Part Bloom zvyšuje kvalitu výnosů a sklizně tím, že podporuje hojné květenství a plody u široké škály typů rostlin.

Detailní informace

Objem: 1kg
Skladem | 7859
929 Kč
768 Kč bez DPH
Objem: 5kg
Na cestě | 7859_5
2 990 Kč
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

DryPart Bloom - snadné a úsporné, vhodné kombinovat s DryPart Grow.

Terra Aquatica DryPart, obsahující dvě práškové složky na minerální bázi, které vyživují vaše rostliny od výsadby až po odkvět, představuje tu nejlepší volbu z hlediska poměru obsahu živin, účinnosti a nákladů. Jde o Terra Aquatica nejkoncentrovanější produkt v historii.

DryPart Grow a DryPart Bloom jsou samostatně využitelná, ve vodě rozpustná hnojiva vyrobená za použití vysoce kvalitních primárních a sekundárních živin a mikroživin ve vhodných koncentracích, což pomáhá dosáhnout nejintenzivnějšího aroma a nejvyšší produkce i v té nejměkčí vodě. Oba produkty mají stabilizované pH, což znamená, že jakmile dosáhnete požadované hodnoty pH, živný roztok si ji zachová.

Ve formě suchého prášku je DryPart lehce přenosný a jeho skladování je snadné, takže jde o oblíbenou volbu pro venkovní pěstitele.

Od výsadby až po sklizeň DryPart je speciálně navržen pro specifické období rostliny:

- podporuje růst sazenic a řízků, což dodává vašim rostlinám bohatou výživu pro toto kritické vegetační období růstu na počátku vývoje
- zvyšuje kvalitu výnosů a sklizně tím, že podporuje hojné květenství a plody u široké škály typů rostlin
- mohou být díky svému nízkonákladovému využití a přenosnosti používány pro všechny typy rostlin a s různou kvalitou vody
- ať již využíváte kokosová vlákna, hydroponii, bez zeminy nebo se zeminou, vám nabízí veškerou flexibilitu, jakou potřebujete

Použití:

- dobře rozmíchejte ve vodě a výslednou zálivku aplikujte
- po otevření sáčku dosud nespotřebovaný prášek uložte do suché, vzduchotěsné nádoby, čímž zabráníte tvrdnutí a hrudkovatění

Dávkování:

- v hlíně: 1,1ml / L zálivky
- v kokosovém substrátu: 1,5ml / L zálivky
- v hydroponii: 1,5ml / L zálivky

Kompatibilní se všemi rostlinami a substráty, v hydroponii, v půdě i ve venkovním prostředí.

Po využití živin představuje nejlepší prostředek pro maximální posílení růstu kyselina fulvová, tedy Terra Aquatica Fulvic® je ideální.

Terra Aquatica TrikoLogic® zajišťuje kořenovému balu rostlin prospěšný mikrobakteriální život a Trikologic S poskytuje zvýšenou ochranu a lepší výsledky zejména při vysokých teplotách.

Řada General Organics obsahuje vysoce kvalitní organické doplňky pro optimalizaci a posílení růstu, včetně G.O. Seaweed®, silného aktivátoru před započetím kvetení.

FlashClean® není určen jen na čištění zbytků solí z hnojiv. Omlazuje totiž starý substrát i unavenou půdu, což je jinak u ovocných rostlin, které nelze přesadit, obtížné proveditelné. Matečním rostlinám může vdechnout nový život.

Posledních 10 dní aplikujte FinalPart® pro zvýšení produkce květů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Terra Aquatica (General Hydroponics)
Fáze: květ
Použití: základní hnojiva

Návštěva Terra Aquatica

Představení DryPart

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: