Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

Terra Aquatica DryPart Grow

Kód: 7858
od 929 Kč od 767,77 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jednosložková výživa ve formě suchého prášku. Dry Part Grow dodává vašim rostlinám bohatou výživu pro kompletní vegetační období.

Detailní informace

Objem: 1kg
Skladem | 7858
929 Kč
767,77 Kč bez DPH
Objem: 5kg
Na objednávku | 2176237
2 790 Kč
2 305,79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

DryPart Grow - snadné a úsporné, vhodné kombinovat s DryPart Bloom.

Terra Aquatica DryPart, obsahující dvě práškové složky na minerální bázi, které vyživují vaše rostliny od výsadby až po odkvět, představuje tu nejlepší volbu z hlediska poměru obsahu živin, účinnosti a nákladů. Jde o Terra Aquatica nejkoncentrovanější produkt v historii.

DryPart Grow a DryPart Bloom jsou samostatně využitelná, ve vodě rozpustná hnojiva vyrobená za použití vysoce kvalitních primárních a sekundárních živin a mikroživin ve vhodných koncentracích, což pomáhá dosáhnout nejintenzivnějšího aroma a nejvyšší produkce i v té nejměkčí vodě. Oba produkty mají stabilizované pH, což znamená, že jakmile dosáhnete požadované hodnoty pH, živný roztok si ji zachová.

Ve formě suchého prášku je DryPart lehce přenosný a jeho skladování je snadné, takže jde o oblíbenou volbu pro venkovní pěstitele.

Od výsadby až po sklizeň DryPart je speciálně navržen pro specifické období rostliny:

- podporuje růst sazenic a řízků, což dodává vašim rostlinám bohatou výživu pro toto kritické vegetační období růstu na počátku vývoje
- zvyšuje kvalitu výnosů a sklizně tím, že podporuje hojné květenství a plody u široké škály typů rostlin
- mohou být díky svému nízkonákladovému využití a přenosnosti používány pro všechny typy rostlin a s různou kvalitou vody
- ať již využíváte kokosová vlákna, hydroponii, bez zeminy nebo se zeminou, vám nabízí veškerou flexibilitu, jakou potřebujete

Použití:

- dobře rozmíchejte ve vodě a výslednou zálivku aplikujte
- po otevření sáčku dosud nespotřebovaný prášek uložte do suché, vzduchotěsné nádoby, čímž zabráníte tvrdnutí a hrudkovatění

Dávkování:

- v hlíně: 1,1ml / L zálivky
- v kokosovém substrátu: 1,5ml / L zálivky
- v hydroponii: 1,5ml / L zálivky

Kompatibilní se všemi rostlinami a substráty, v hydroponii, v půdě i ve venkovním prostředí.

Po využití živin představuje nejlepší prostředek pro maximální posílení růstu kyselina fulvová, tedy Terra Aquatica Fulvic® je ideální.

Terra Aquatica TrikoLogic® zajišťuje kořenovému balu rostlin prospěšný mikrobakteriální život a Trikologic S poskytuje zvýšenou ochranu a lepší výsledky zejména při vysokých teplotách.

Řada General Organics obsahuje vysoce kvalitní organické doplňky pro optimalizaci a posílení růstu, včetně G.O. Seaweed®, silného aktivátoru před započetím kvetení.

FlashClean® není určen jen na čištění zbytků solí z hnojiv. Omlazuje totiž starý substrát i unavenou půdu, což je jinak u ovocných rostlin, které nelze přesadit, obtížné proveditelné. Matečním rostlinám může vdechnout nový život.

Posledních 10 dní aplikujte FinalPart® pro zvýšení produkce květů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Terra Aquatica
Fáze: růst
Použití: základní hnojiva

Návštěva Terra Aquatica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: