Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

UGro Slab - lisovaná rohož 15l - 100x15x20 cm

Kód: 1334
Značka: UGro
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů

U-Gro Slab pytel, který obsahuje vysoce kvalitní lisovaný blok kokosového dehydratovaného substrátu se skládá ze 40% rašeliny, 30% vláken a 30% štěpin. Perfektní pro trvalé a dlouhodobé plodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U-Gro Slab pytel, který obsahuje vysoce kvalitní lisovaný blok kokosového dehydratovaného substrátu se skládá ze 40% rašeliny, 30% vláken a 30% štěpin. Má několik prolisovaných otvorů v základní části pro usnadnění odvodnění a zavlažování. Coco substrát je získáván drcením a zpracováním kokosových slupek a je možné jej použít i jako alternativa k tradičním substrátům. Mezi jeho přední vlastnosti patří velmi dobré zadržování vody a provzdušnění. Tyto vlastnosti pomáhají kořenovému systému a rostlina tak roste rychleji. Coco je biologicky rozložitelná organická hmota, která obsahuje Trichodermu, houbu, která chrání kořenový systém před hnilobou a stimuluje růst rostlin. 

Pytel je upraven, aby se dosáhlo vynikající UV stability. Použitím 4 l vody získáme 15 l kvalitního kokosového substrátu. Je vhodný pro pěstování venku i uvnitř. Je s ním velmi snadná a pohodlná manipulace. Ideální pro pěstování v Libra truhlících, ale také samostatně. Perfektní pro trvalé a dlouhodobé plodiny.

Pytel U-Gro Slab má váhu 1,6 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební rohože
Hmotnost: 1 kg
Velikost: 24l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: