Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

UGro XL Rhiza - kokosová lisovaná kostka 70l

Kód: 1333
Značka: UGro
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem

Velká dehydrovaná briketa U Gro XL vytvoří po přidání 18 litrů vody cca 70 litrů kvalitního kokosového substrátu. S přírodní houbou trichoderma, mikroorganismem, který chrání kořeny rostlin před hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin. Vaše rostliny budou lépe odolávat stresu, chorobám a škůdcům. Je pohodlný, lehký a snadno se přenáší. Vhodný pro všechny typy pěstování, jak ve venkovním prostoru tak uvnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dehydrovaná briketa U Gro XL vytvoří po přidání 18 litrů vody cca 70 litrů kvalitního kokosového substrátu. Nízký podíl vláken. Hmotnost 5 kg

UGro RHIZA XL je blok (5 kg) lisovaného a dehydratovaného kokosu s nízkým podílem vláken, obohacených o endomykorhidy (5%). jedná se o speciální ektomykorhizní houbu, která vytváří kolem kořene tzv. hyfový plášť, díky němuž se zvyšuje savá plocha soustavy kořenového systému. Použitím 18 l vody nabyde substrát až na objem 70 l vysoce kvalitního kokosového media.

Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Substrát má vynikající vlastnosti provzdušnění a zadržování vody. Tyto vlastnosti pomáhají kořenovému systému a rostlina tak roste mnohem rychleji. Je to biologicky rozložitelná organická složka s přírodní houbou trichoderma, mikroorganismem, který chrání kořeny rostlin před hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.

UGro Rhiza XL nabízí kořenům lepší příjem vody a živin, což vám ušetří až 50% vody a hnojiva. Vaše rostliny budou lépe odolávat stresu, chorobám a škůdcům. Je pohodlný, lehký a snadno se přenáší. Vhodný pro všechny typy pěstování, jak ve venkovním prostoru tak uvnitř.

Největší předností všech organických U Gro produktů jsou vynikající vlastnosti při zadržování vody a vzduchu.

Kokosový substrát je optimálně vzdušný a výtečně hospodaří s vodou, což se projeví nejen kvalitním a zdravým kořenovým systémem. Bylinky porostou rychleji. Výhodou je také nízká hmotnost. Lehce se s ním pracuje.

70 litrový kokos U Gro Rhiza X je vylepšen o prospěšnou houbu trichodermu harzianum. Endomycorrhizas jsou houby, které díky dokonalé symbióze s kořeny zvyšují jejich objem a kapacitu pro příjem živin i vody. Současně vylepšují přirozenou odolnost rostlin proti škůdcům, plísním a nemocem.

Organický U Gro Rhiza XL udržuje stabilní pH 5.5-6.5, a nízké EC menší než 0.6 mS/cm. Skvělá kapacita zadržování vody je 91 %, takže nevyžaduje časté zalévání. Balení váží v suchém stavu 5kg gramů a po přidání 18 litrů vody získáte z dehydrované hmoty až 70 litrů kvalitního substrátu. U Gro XL se doporučuje hlavně pro pěstování jednoletých rostlin.

Velký lisovaný a dehydrovaný kokosový substrát U Gro XL je pufrovaný a dvakrát propláchutný odsolenou vodou.

Hodnota pH: 5,5 - 6,5.
Hodnota EC (1:1,5): < 0,6 mS/cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lisovaný kokos
Hmotnost: 5 kg
Velikost: 70l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: