Prodejna Smíchov na Praze 5 je trvale uzavřena. Rádi Vás obsloužíme na pobočce K žižkovu 640/9, Praha 9 libeň.

Ventilátor PRIMA KLIMA 680m3/h, 125mm, EC motor s tepelnou regulací (PK125EC-TC)

Kód: PK125EC-TC
Značka: Prima Klima
9 589 Kč 7 925 Kč bez DPH
Skladem

Ventilátor s kvalitním a prémiovým EC motorem Ziehl-Abberg. Ventilátor má nastavitelnou funkci kontroly teploty a rychlosti otáček. VÝHODA EC motorů v popisku níže!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor s kvalitním a prémiovým EC motorem Ziehl-Abberg. Ventilátor má nastavitelnou funkci kontroly teploty a rychlosti otáček. Oproti konkurenčním produktům má motor nižší spotřebu energie, tišší chod a jeho životnost je vyšší. 

Mezi další přednosti patří aerodynamický tvar a zpětně zahnuté lopatky.

Příruba ventilátoru je 125mm s průtokem 680m3/h.

Nejnovějším trendem v oblasti vzduchotechniky je používání ventilátorů s novou generací efektivních motorů EC (EC = elektronicky komutovaný). Tento trend dorazil také do segmentu standardních potrubních ventilátorů určených pro kruhové potrubí. EC technologie přináší uživateli dlouhodobou značnou úsporu nákladů na provoz. Ventilátory s EC motory charakterizuje zajímavá ekonomická spotřeba energie a velmi jednoduchá regulace. Otáčky se mohou regulovat podle požadavku na vzduchový výkon a vysoce efektivní provoz. Na dosáhnutí stejného průtoku vzduchu spotřebuje ventilátor s EC motorem o mnoho menší množství energie, než klasický ventilátor s AC motorem. 
EC motory nedosahují úspory energie jen při plném výkonu, ale i při nižších otáčkách. V tomto případě je rozdíl ve spotřebě energie oproti motoru AC ještě výraznější. Nižší spotřeba = méně nákladů na provoz. Výhodou těchto ventilátorů je předurčují k použití v široké škále použití a je jen otázkou, než nahrádí konstrukčně zastaralé motory AC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory Prima Klima s regulací otáček a termostatem
Hmotnost: 2 kg
Průtok (m3/h): 680
Příruba (mm): 125
Regulace otáček: Plynulá regulace a termostat, EC motor
Technologie: Radiální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: