Na prodejně naleznete sortiment, na který jste zvyklí a ještě rozšířený o novinky!

Ventilátor PRIMA KLIMA EC WHISPERBLOWER 950m3/h, 150/160mm, EC motor s tepelnou regulací

Kód: PK160WHSP-ECTC
Značka: Prima Klima
13 549 Kč 11 197,52 Kč bez DPH
Skladem

Nejnovější řada ventilátorů odhlučněných WHISPERBLOWER od značky PRIMA KLIMA je vybavena kvalitními motory ebm-papst ve zcela novém designu. Řada WHISPERBLOWER přehodnotila princip proudění vzduchu díky čemuž dosáhnete nesrovnatelně dobrých výsledků. Tento profesionální ventilátor se osvědčil díky své robustní kvalitě s bezkonkurenční účinností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější řada ventilátorů odhlučněných WHISPERBLOWER od značky PRIMA KLIMA je vybavena kvalitními motory ebm-papst ve zcela novém designu. Řada WHISPERBLOWER přehodnotila princip proudění vzduchu díky čemuž dosáhnete nesrovnatelně dobrých výsledků. Tento profesionální ventilátor se osvědčil díky své robustní kvalitě s bezkonkurenční účinností.

Tyto ventilátory se dají srovnat s jízdou na horské dráze, protože průtok vzduchu je novým designem optimalizovaný tak, aby vytvořil větší tlak při stejné tichosti a spotřebě energie jako konvenční modely ventilátorů.

Ventilátor PRIMA KLIMA WHISPERBLOWER má odhlučněné pouzdro, novou geometrii lopatek a bezúdržbová kuličková ložiska s dlouhou životností se postarají o zvláště tichý chod. Kryt je celý vyroben z polyamidu (nylon), který je žáruvzdorný a vysoce odolný vůči nárazu.

Špičkový potrubní ventilátor Prima Klima Whisperblower s EC motorem ebm-papst nabízí maximální průtok vzduchu 950 m3/h a extrémně tichý chod. Spolehlivý ventilátor je vybaven teplotní sondou a umožňuje regulaci výkonu dle teploty. Průměr 150 nebo 160 mm. Kabel do zásuvky je součástí produktu.

Parametry ventilátoru:
- maximální průtok - 950m3/h
- výkon - 170W
- napájení - 230V, 50/60Hz, 0,74A
- maximální teplota - 50°C
- rozměry - 334x367mm
- váha - 3,85kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Prima Klima s EC motorem
Hmotnost: 1 kg
Průtok (m3/h): 950
Příruba (mm): 160, 150
Regulace otáček: Plynulá regulace a termostat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: